اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

مصوبات

رسانه شورا

تبلیغات

اوقات شرعی

پیوندها


 

انتقال حساب های شهرداری از بانک شهر به دلیل عدم پرداخت تسهیلات درخواستی

 

به گزارش اداره روابط عمومی، کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی املاک شورای اسلامی کلانشهر اراک، عصر شنبه 14 آذرماه، با حضور معاون برنامه ریزی شهرداری به بررسی نامه های واصله پرداخت.

 محمد شریفی، رئیس کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی املاک شورای اسلامی کلانشهر اراک، از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه را ارائه گزارش شهرداری درخصوص مبلغ 37 میلیارد تومان انتشار اوراق مشارکت جهت ساماندهی پروژه های شهید فردین پور و رودکی و گزارش عملکرد مدیر پروژه های فوق عنوان کرد و گفت: طبق گزارش ارائه شده، تاکنون مبلغ 146 میلیارد ریال از اعتبار مربوطه برای تملک 6500 متر مربع املاک واقع در پهنه شهید فردین پور جذب و در سایر نقاط پهنه نیز تملکاتی صورت گرفته است. ضمن اینکه مجوز بانک مرکزی جهت هزینه نمودن کل مبلغ 37 میلیارد تومان برای پروژه شهید فردین پوراخذ گردیده که در نهایت مقرر شد، گزارش ایشان بصورت مستند و مکتوب از طریق شهرداری به شورای اسلامی شهر ارائه گردد.

وی در ادامه به گزارش شهرداری درخصوص تملکات خیابانهای شریعتی، ادبجو، کشتارگاه و پل شهید امیری و سایر نقاط شهر اشاره کرد و افزود: پس از بحث و بررسی پیرامون موضوع باتفاق آراء به شرح ذیل اتخاذ تصمیم گردید:

الف. با توجه به اینکه تاکنون اقدام مؤثری در خصوص تسهیلات درخواستی که در بودجه سال جاری شهرداری به میزان 220 میلیارد تومان مصوب گردیده از طرف بانک شهر صورت نپذیرفته است، لذا مقرر شد در جلسه ای از مدیران بانک شهر دعوت بعمل آید تا تصمیم جدی گرفته شود در غیر این صورت در خصوص انتقال حسابهای شهرداری اقدام گردد.

ب. با توجه به اینکه مبلغ 34 میلیارد ریال اعتبار جهت راه اندازی تقاطع غیر همسطح شهید سیاوش امیری و تملک املاک مورد مسیری آن نیاز می باشد، مقرر گردید در جلسه ای جداگانه یا صحن رسمی با حضور شهردار درخصوص فروش املاک شهرداری یا اخذ تسهیلات بانکی برای همه موارد شامل تملک املاک واقع در خیابانهای شریعتی، شهداء و تقاطع شهید امیری اتخاذ تصمیم گردد.

بررسی و تبادل نظر درخصوص تنظیم بودجه سال 1395 و استقلال مناطق شهرداری با حضور مدیران مناطق، دیگر موضوع مطرح شده در این جلسه بود که پس از بحث و بررسی پیرامون موارد فوق با اکثریت آراء مقرر گردید، شهرداری حداکثر تا پایان دی ماه سال جاری نسبت به تهیه و ارائه طرح و برنامه استقلال مناطق همراه با بودجه سال 1395 خود به شورای اسلامی شهر اقدام نماید.

لازم به ذکر است، واگذاری امور حفظ و نگهداری فضای سبز به پیمانکاران واجد شرایط به مبلغ 85 میلیارد ریال، بدین صورت که منطقه 5 شهرداری بصورت پایلوت و در قالب حجمی و مابقی مناطق از طریق تأمین نیروی انسانی انجام گیرد، از دیگر مصوبات این کمیسیون بود. ضمناً مقرر شد مطالعات برای واگذاری سایر مناطق نیز در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امروز

طراحی سایت
جمعه 28 تير 1398.
شمسی:
الجمعة 17 ذو القعدة 1440.
قمری:
Jul 19 2019.
میلادی:

اعضاي دوره پنجم

آمار سایت

امروز11
دیروز12
این هفته85
این ماه284
مجموع88995

آی پی بازدیدکنندگان : 3.84.139.101
Unknown ? Unknown Fri 19 Jul 2019 20:28

ورود کاربران

Template Design:Afarinesh Group