اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

مصوبات

رسانه شورا

تبلیغات

اوقات شرعی

پیوندها


 

رسیدگی به نامه های واصله در کمیسیون برنامه بودجه

 

به گزارش اداره روابط عمومی، کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی و املاک شورای اسلامی کلانشهر اراک، عصر شنبه 3 بهمن ماه، با دعوت از معاونین اداری مالی و  برنامه ریزی شهرداری به همراه مشاورین مالی و حقوقی شورای اسلامی شهر، به بررسی نامه های واصله پرداخت.

 محمد شریفی، رئیس کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی و املاک شورای اسلامی کلانشهر اراک، درخصوص اهم نامه های مطرح شده در جلسه و تصمیمات کمیسیون عنوان کرد: از جمله موضوعات مورد بحث در رابطه با حمایت شهرداری از گروه شبیه خوانی کودک و نوجوان به مبلغ 500 هزار تومان از محل اعتبارات ماده 17 بود که با توجه به پیشنهاد و توضیحات نمایندگان شهرداری، باتفاق آراء با پرداخت مبلغ 15 میلیون ریال از محل اعتبارات ماده 17 موافقت گردید.

وی در ادامه به نامه شهرداری در رابطه با انتخاب پیمانکار جهت تهیه آمار و پردازش اطلاعات حاصله از فعالیت چهار ایستگاه ثابت سنجش دائم هوای شهر اراک و انعقاد قرارداد تا سقف 800 میلیون ریال اشاره کرد و گفت: پس از بحث و بررسی پیرامون این موضوع با اکثریت آراء با پیشنهاد شهرداری مخالفت گردید و مقرر شد، جهت اتخاذ تصمیم به صحن رسمی ارجاع گردد.

شریفی همچنین درخصوص پیشنهاد شهرداری در رابطه با جمع آوری و امحاء پسماندهای عفونی انجمن بیماران ام اس بیان کرد: پیشنهاد مذکور با اکثریت آراء مورد موافقت قرار گرفت و مقرر گردید، شهرداری از محل اعتبارات ماده 17 و بصورت تهاتر نسبت به جمع آوری پسماندهای مذکور اقدام نماید.

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی و املاک، موضوع نحوه انتخاب حسابرس برای سال 1395 را از دیگر موارد مطرح شده در جلسه عنوان کرد و گفت: پس از بحث و بررسی و با توجه به بند30 الحاقی ماده (71) قانون شوراها باتفاق آراء مقرر گردید، شورا از طریق مناقصه عمومی نسبت به انتخاب حسابرس اقدام نماید.

در این نشست همچنین نامه شهرداری در رابطه با توافق نامه تعاونی چند منظوره دانشگاه اراک که به تایید هیات عالی سرمایه گذاری رسیده است مطرح وباتفاق آراء با پیشنهاد شهرداری موافقت گردید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امروز

طراحی سایت
شنبه 29 تير 1398.
شمسی:
السبت 18 ذو القعدة 1440.
قمری:
Jul 20 2019.
میلادی:

اعضاي دوره پنجم

آمار سایت

امروز3
دیروز11
این هفته88
این ماه287
مجموع88998

آی پی بازدیدکنندگان : 3.84.139.101
Unknown ? Unknown Sat 20 Jul 2019 07:13

ورود کاربران

Template Design:Afarinesh Group